„Złote nuty” – 55 Koncert z cyklu „Perły w Koronie”- Niedziela, 9 października 2016r., godzina 18:00. ZAPRASZAMY !!!

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na 55  koncert z cyklu „Perły w Koronie” pt. „Złote nuty”. W Koncercie w Niedzielę, 9 października 2016 roku,  o godzinie 18:00, wystąpią:

p. Łukasz Romanek (organy) i p. Wojciech Musiał (trąbka).

WSTĘP NA KONCERT JEST OCZYWIŚCIE WOLNY!!!

Jak zawsze będzie nam miło, jeśli Państwo będą ambasadorami naszych koncertów i zechcą przekazać informację o naszym koncercie Państwa przyjaciołom i znajomym.

Zapraszamy i serdecznie pozdrawiamy,

Siostry Nazaretanki  z Ostrzeszowa i Organizatorzy.

Informujemy, że Koncerty z cyklu „Perły w Koronie”, stanowią element promocji Projektu pn. „Rewaloryzacja Pobernardyńskiego Zespołu Klasztornego w Ostrzeszowie. Etap I.,”, zrealizowanego przez Zgromadzenie Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007- 2013. FUNDUSZE EUROPEJSKIE – DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ WIELKOPOLSKI.

Informujemy także, iż organy, które usłyszymy podczas Koncertu w dniu 9 października br., zostały zakupione w związku z realizacją powyższego Projektu.

Z kolei sprzęt nagłaśniający, który zostanie wykorzystany w trakcie przedmiotowego Koncertu, został zakupiony wz. z realizacją przez Dom Zakonny Zgromadzenia Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu Projektu pn. „Zakup mobilnego nagłośnienia liniowego”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Fundusz u Rolnego  na  rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich, Europa inwestująca w obszary wiejskie, w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

plakat55Inf. o współfinansowaniu z UEnaglosnienie-ologowanie

 

Brak możliwości komentowania