Zaproszenie na jubileuszowy Koncert „Perły w koronie”-12 kwietnia 2015r., godz.18:00

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na jubileuszowy, 50 koncert z cyklu Perły w koronie, który będzie miał miejsce w naszym klasztorze w Ostrzeszowie, w najbliższą Niedzielę Miłosierdzia Bożego, o godzinie 18:00. Na królu instrumentów- tj. na organach, wstęgę dźwięków wydobędzie dla Państwa p. Karol Mróz. W koncercie wystąpi także p. Izabela Frankowska-Grabarczyk sopranistka.

Zapraszamy, aby nie tylko jak zwykle posłuchać dobrej muzyki, ale także aby wspólnie z nami, Siostrami Nazaretankami i wspaniałymi Organizatorami naszych koncertów- ludźmi o wielkich sercach, ucieszyć się dobrem, które dokonało się i cały czas dokonuje się przy ich organizowaniu. Wstęp jak zawsze WOLNY!

Uprzejmie informujemy, że koncert stanowi element promocji Projektu pn. „Rewaloryzacja Pobernardyńskiego Zespołu Klasztornego w Ostrzeszowie. Etap I.” zrealizowanego przez Zgromadzenie Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013
FUNDUSZE EUROPEJSKIE – DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ WIELKOPOLSKI

Plakat50

Brak możliwości komentowania