„Muzyka. Piękno i Chwała”- 56 Koncert z cyklu „Perły w Koronie”- Niedziela, 13 listopada 2016r., godzina 18:00. ZAPRASZAMY !!!

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na 56  koncert z cyklu „Perły w Koronie” pt. „Muzyka. Piękno i Chwała”. W Koncercie w niedzielę, 13 listopada 2016 roku,  o godzinie 18:00 wystąpią:

Grażyna Flicińska- Panfil (sopran),

Beata Panfil (sopran),

Marta Panfil (mezzosopran)

i p. Kamil Lis (organy).

WSTĘP NA KONCERT JEST OCZYWIŚCIE WOLNY!!!

Jak zawsze będzie nam miło, jeśli Państwo będą ambasadorami naszych koncertów i zechcą przekazać informację o naszym koncercie Państwa przyjaciołom i znajomym.

Zapraszamy i serdecznie pozdrawiamy,

Siostry Nazaretanki  z Ostrzeszowa i Organizatorzy.

Informujemy, że Koncerty z cyklu „Perły w Koronie”, stanowią element promocji Projektu pn. „Rewaloryzacja Pobernardyńskiego Zespołu Klasztornego w Ostrzeszowie. Etap I.,”, zrealizowanego przez Zgromadzenie Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007- 2013. FUNDUSZE EUROPEJSKIE – DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ WIELKOPOLSKI.

Informujemy także, iż organy, które usłyszymy podczas Koncertu w dniu 13 listopada br., zostały zakupione w związku z realizacją powyższego Projektu.

 

plakat56

Brak możliwości komentowania