Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego- 27 marca 2016 roku

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 28. III 7:30 10:00 Za śp. Irenę Bacik Za sp. Eleonorę, Kazimierza, Władysława Pieprzka i zmarłych z rodziny WTOREK 29. III 18:00 O zdrowie dla Agaty Mieszała ŚRODA 30. III 6:30 Za śp. Antoniego, Władysławę Popławskich i za dusze w czyśćcu cierpiące CZWARTEK 31. III 6:30 Intencja Zgromadzenia PIĄTEK- I Piątek m-ca 1. IV 18:00 Za dobrodziejów naszego klasztoru i Zgromadzenia SOBOTA 2. IV 18:00   Za przyczyną św. Jana Pawła II o łaski potrzebne dla wszystkich rodzin NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 3. IV 7:30 10:00 17:00 Imieninowa Siostry Kanizji Jodełka Za zmarłych z rodziny Felichów i Gmerków Nieszpory…

Czytaj dalej

Niedziela Palmowa Męki Pańskiej- 20 marca 2016 roku

PONIEDZIAŁEK 21. III 6:30 Za śp. Roberta Janickiego z okazji 4 r. śm. i za zmarłych dziadków Zofię, Michała, Marcina WTOREK 22. III 6:30 Za śp. Romana i Stanisława Pujsza ŚRODA 23. III 6:30 Za śp. Pelagię Czubak WIELKI CZWARTEK 24. III 18:00 Za śp. Piotra i zmarłych z rodziny WIELKI PIĄTEK 25. III 18:00 Nabożeństwo Wielkopiątkowe WIELKA SOBOTA 26. III 21:00 Za śp. Józefa Nawrot, Józefa Piec i zmarłych z rodziny Budzików, Nawrotów, Sobolów oraz w pewnej intencji NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 27. III 8:00 10:00 17:00 Za śp. Józefa, Małgorzatę, Józefa, Mariana, Aleksandrę i Mariusza Intencja Ofiarodawcy Nieszpory Dzisiejszą…

Czytaj dalej

V Niedziela Wielkiego Postu- 13 marca 2016 roku

PONIEDZIAŁEK 14. III 6:30 Za śp. Marię Lewek w 14 rocznicę śm., Stanisława i Helenę Kokot, Ignacego i Cecylię Lewek, Matyldę i Wincentego Delkaców oraz za śp. Stanisława Rokita WTOREK 15. III 6:30 Intencja Zgromadzenia ŚRODA 16. III 6:30 Za Papieża Franciszka CZWARTEK 17. III 6:30 Dziękczynna za dar sakramentu małżeństwa PIĄTEK 18. III 6:30 18:00 18:30 Dziękczynna za dar potomstwa Droga Krzyżowa Za śp. Jerzego Guzenda SOBOTA 19. III 18:00 18:40 19:00 Dziękczynna za łaski otrzymane przez wstawiennictwo św. Józefa i jego opiekę nad naszym Zgromadzeniem i naszym Domem Roczek Julia Cieplik Za śp. Józefa Nawrot oraz za zmarłych…

Czytaj dalej

IV Niedziela Wielkiego Postu- 6 marca 2016 roku

PONIEDZIAŁEK 7. III 6:30 Za zmarłe siostry Nazaretanki WTOREK 8. III 6:30 Imieninowa Siostry Dobrosławy ŚRODA 9. III 6:30 Za śp. Marię Urbaniak CZWARTEK 10. III 6:30 O potrzebne łaski dla Elżbiety i całej rodziny PIĄTEK 11. III 6:30 18:00 O potrzebne łaski dla Tomasza i całej rodziny Droga Krzyżowa SOBOTA 12. III 18:00 Za śp. Pelagię Szczepaniak w 8 rocznicę śmierci NIEDZIELA 13. III 7:30 10:00 15:00 18:00 O nowe powołania do Nazaretu Za śp. Jadwigę, Tomasza, Krystynę i Roberta Gorzkie Żale Koncert z cyklu „Perły w koronie” We wtorek, 8 marca, przypada Międzynarodowy Dzień Kobiet.  W piątek Droga…

Czytaj dalej

III Niedziela Wielkiego Postu- 28 lutego 2016 roku

PONIEDZIAŁEK 29. II 6:30 Dziękczynna oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże WTOREK 1. III 6:30 O potrzebne łaski dla Małgorzaty i całej rodziny ŚRODA 2. III 6:30 Imieninowa Siostry Heleny CZWARTEK 3. III 6:30 Za śp. Helenę Kajdana PIĄTEK- I piątek m-ca 4. III 17:30 18:00 Droga Krzyżowa Za Dobrodziejów naszego klasztoru i Zgromadzenia SOBOTA 5. III 18:00 Dziękczynna za beatyfikacje i łaski otrzymane przez wstawiennictwo Sióstr Męczenniczek oraz o rychła ich kanonizację NIEDZIELA   6. III 7:30 10:00 17:00 Za śp. Janinę Borowiec i zmarłych z rodziny Za śp. Henryka Kątnego i od Adriana Kątnego Gorzkie Żale W tym…

Czytaj dalej

II Niedziela Wielkiego Postu- 21 lutego 2016 roku

PONIEDZIAŁEK 22. II 6:30 O potrzebne łaski dla Renaty i całej rodziny WTOREK 23. II 6:30 Intencja Zgromadzenia ŚRODA 24. II 6:30 Za śp. Helenę Bednarek od rodziny Hermanów i Grzesiaków CZWARTEK 25. II 6:30 O błogosławieństwo  Boże dla Iwony i Daniela w 10 rocznicę ślubu PIĄTEK 26. II 6:30 18:00 Za śp. Irenę Czwordon Droga Krzyżowa SOBOTA 27. II 18:00 Za śp. Mariana Ślak w 1 rocznicę śm., Aleksandrę, Mariusza, Adelajdę, Wiktora Chwiołków NIEDZIELA   28. II 7:30   10:00 17:00 W intencjach powierzonych modlitwom Sióstr za wstawiennictwem bł. Franciszki Siedliskiej Za śp. Weronikę Madeja Gorzkie Żale W tym…

Czytaj dalej

Piąta Niedziela zwykła- 7 lutego 2016 roku

PONIEDZIAŁEK 8. II 6:30 Za zmarłe Siostry Nazaretanki WTOREK 9. II 6:30 Za śp. Ewę Ciesiółka od chrześnicy Romki z rodziną ŚRODA POPIELCOWA 10. II 10:00   18:00 Za Stanisławę Poniecką w 4 r. śmierci i Józefa Ponieckiego oraz za zmarłych z rodziny Za śp. Helenę Łakomą i zmarłych z rodziny CZWARTEK 11. II 6:30 O zdrowie i potrzebne łaski dla Heleny PIĄTEK 12. II 6:30 18:00 Za śp. Helenę Anioł w 20 r. śmierci Droga krzyżowa SOBOTA 13. II 18:00  O nowe powołania NIEDZIELA   14. II 7:30 10:00 17:00 Za śp. Katarzynę, Czesławę i Kazimierza Snela Za śp.…

Czytaj dalej

Czwarta Niedziela zwykła- 31 stycznia 2016 roku

PONIEDZIAŁEK 1. II 6:30 Imieninowa s. Christelli WTOREK- Święto Ofiarowania Pańskiego 2. II 18:00 Dziękczynna i o błogosławieństwo Boże dla Macieja Bąk w 18 rocznicę urodzin ŚRODA 3. II 6:30 Imieninowa s. Agaty CZWARTEK 4. II 6:30 O błogosławieństwo Boże w rodzinie Marioli i Tomasza PIĄTEK- I- szy Piątek m-ca 5. II 6:30 18:00 Za śp. Helenę Za dobrodziejów naszego klasztoru i Zgromadzenia SOBOTA- I-sza Sobota m-ca 6. II 18:00 Imieninowa s. Doroty NIEDZIELA 7.II 7:30 10:00 17:00 Za śp. Stanisławę Wieczorek w 10 rocznicę śm. i zmarłych z rodziny Za śp. Leona Jakubczaka w 3 rocznicę śm. i zmarłych…

Czytaj dalej

Trzecia Niedziela zwykła- 24 stycznia 2016 roku

PONIEDZIAŁEK 25. I 7:00 Imieninowa Siostry Elwiry WTOREK 26. I 6:30 Za śp. Danutę Mocek od Marii ŚRODA 27. I 6:30 Za śp. Janinę Woźniak CZWARTEK 28. I 6:30 Za śp. Eugeniusza Grudnika PIĄTEK 29. I 6:30 W intencji ofiarodawcy SOBOTA 30. I 18:00 18:30 W intencji Miłoszka z okazji imienin Dziękczynna i o błogosławieństwo Boże dla Macieja Łopata w 18 rocznicę urodzin NIEDZIELA   31.I 7:30   10:00   17:00 W intencjach powierzonych modlitwom Sióstr za wstawiennictwem bł. Franciszki Siedliskiej Za śp. Eugenię Owczarek w 5 rocznicę śm. oraz za śp. Adama, Mariana, Kazimierza, Jana i Józefa Nieszpory W…

Czytaj dalej

Druga Niedziela zwykła- 17 stycznia 2016 roku

PONIEDZIAŁEK 18. I 18:00 Za sp. Stanisława Dudek od brata Edwarda z Ostrzeszowa WTOREK 19. I 6:30 Za śp. Helenę Bednarek od rodzin Wichnowskich i Siwek ŚRODA 20. I 6:30 Za śp. Macieja Sobek i Annę Piekarską CZWARTEK 21. I 6:30 18:30 Za śp. Janinę i Mieczysława Dobrzyńskich Dziękczynna i o błogosławieństwo Boże dla Anny Matuszak w 80 rocznicę urodzin PIĄTEK 22. I 6:30 Za śp. Helenę Bednarek od Urszuli Łakomej i od rodzin Hełków i Michalaków SOBOTA 23. I 18:00 Za  śp. Krystynę Sikora- Zadka NIEDZIELA 24.I 7:30 10:00 17:00 Za śp. Weronikę Madeja Za śp. Celinę i Antoniego…

Czytaj dalej