Godzina Łaski – 8 grudnia- Zapraszamy do modlitwy razem z nami!

Szanowni Państwo,

W Sobotę – 8 Grudnia br., przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Tego dnia od 12:00 do 13:00 przeżywamy tzw. Godzinę Łaski, a więc godzinę,  w której przez ręce Maryi, możemy wyprosić wiele łask dla duszy i ciała, dla nas samych i dla naszych bliskich. 8 grudnia 1947 r. w Montichiari, we Włoszech, Maryja powiedziała:

„Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata. Dzięki modlitwie w tej godzinie, ześlę wiele łask dla duszy i ciała. Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga. Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona. Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny Łaski. Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu”.

Wszystkich, którzy będą mogli i chcieli pomodlić się razem z nami, w kościele klasztornym p.w. św. Michała Archanioła, serdecznie zapraszamy. Najpierw przez pół godziny  będziemy adorować Pana Jezusa, a następnie odmówimy Różaniec.  Msza św. tego dnia  w naszym kościele o godz. 8:00 i 18:00.

Zapraszamy!

Siostry Nazaretanki

8 grudnia

Brak możliwości komentowania