Gimnazjaliści z Mikstatu za murami Klasztoru w Ostrzeszowie

W ramach wycieczki do Ostrzeszowa, w czwartek, 7 grudnia br., do Klasztoru przybyli uczniowie z klasy 3 Gimnazjum z Mikstatu wraz z opiekunami. Młodzież z zaciekawieniem zwiedziła obiekt, szczególnie  krypty kościoła klasztornego, w których wysłuchała legend związanych Klasztorem. Dziękujemy za spotkanie i zapraszamy „na dogrywkę”, w tym do zwiedzenia Wystawy o św. Janie Pawle II i do wzięcia udziału w warsztatach edukacyjnych.

Informujemy, że Muzeum klasztorne zostało utworzone w związku z realizacją przez Zgromadzenie Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu projektu pn. „Rewaloryzacja Pobernardyńskiego Zespołu Klasztornego w Ostrzeszowie. Etap I.” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013. FUNDUSZE EUROPEJSKIE – DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ WIELKOPOLSKI. 

 

2017.12.07.- Kl. 3 Gim. z Mikstatu (22) 2017.12.07.- Kl. 3 Gim. z Mikstatu (23) 2017.12.07.- Kl. 3 Gim. z Mikstatu (29) Inf. o współfinansowaniu z UE

Brak możliwości komentowania