Uczniowie z klasy 7 ze Szkoły Podstawowej w Niedźwiedziu w Muzeum klasztornym

W piątkowe przedpołudnie, 8 grudnia br., na zwiedzanie Muzeum klasztornego wybrali się uczniowie klasy 7 ze szkoły Podstawowej w Niedźwiedziu z Wychowawcą.

Wszystkie dzieci po raz pierwszy zwiedzały zespół klasztorny, w tym krypty kościoła klasztornego, Muzeum z prezentowaną w nim obecnie Wystawą o św. Janie Pawle II, a także  kościół klasztorny p.w. św. Michała Archanioła. Nie zabrakło pamiątkowych zdjęć i wpisu do księgi pamiątkowej. Dziękujemy za spotkanie i zapraszamy na kolejne, w tym na warsztaty edukacyjne, prowadzone w naszym klasztorze.

Informujemy, że Muzeum klasztorne zostało utworzone w związku z realizacją przez Zgromadzenie Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu projektu pn. „Rewaloryzacja Pobernardyńskiego Zespołu Klasztornego w Ostrzeszowie. Etap I.” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013. FUNDUSZE EUROPEJSKIE – DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ WIELKOPOLSKI. 

 

2017.12.08.- Kl. 7, SP z Niedźwiedzia (3)2017.12.08.- Kl. 7, SP z Niedźwiedzia (2)2017.12.08.- Kl. 7, SP z NiedźwiedziaInf. o współfinansowaniu z UE

Brak możliwości komentowania