Druga Niedziela zwykła- 17 stycznia 2016 roku

PONIEDZIAŁEK 18. I 18:00 Za sp. Stanisława Dudek od brata Edwarda z Ostrzeszowa WTOREK 19. I 6:30 Za śp. Helenę Bednarek od rodzin Wichnowskich i Siwek ŚRODA 20. I 6:30 Za śp. Macieja Sobek i Annę Piekarską CZWARTEK 21. I 6:30 18:30 Za śp. Janinę i Mieczysława Dobrzyńskich Dziękczynna i o błogosławieństwo Boże dla Anny Matuszak w 80 rocznicę urodzin PIĄTEK 22. I 6:30 Za śp. Helenę Bednarek od Urszuli Łakomej i od rodzin Hełków i Michalaków SOBOTA 23. I 18:00 Za  śp. Krystynę Sikora- Zadka NIEDZIELA 24.I 7:30 10:00 17:00 Za śp. Weronikę Madeja Za śp. Celinę i Antoniego…

Czytaj dalej

Niedziela Chrztu Pańskiego – 10 stycznia 2016 roku

PONIEDZIAŁEK 11. I 6:30 O błogosławieństwo Boże dla córki oraz za śp. Józefa Adamskiego i Babcię Agnieszkę Adamską oraz za śp. Dziadka Szymona Dolatę WTOREK 12. I 6:30 O światło Ducha św. na czas wyboru Zarządu Prowincjalnego ŚRODA 13. I 6:30 O nowe powołania do Nazaretu CZWARTEK 14. I 6:30 Za śp. Teofila Czemplik od Danuty Łakomej z rodziną PIĄTEK 15. I 6:30 O uzdrowienie miłości Ewy i Piotra oraz przemianę serc najbliższych SOBOTA 16. I 15:45 18:00 Roczek- Maja Słupianek Za Papieża Franciszka NIEDZIELA   17.I 7:30 10:00   17:00 Za śp. Bronisława Cierlak Za śp. Jarosława Mucha od…

Czytaj dalej

Druga Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 3 stycznia 2016 roku

PONIEDZIAŁEK 4. I 6:30 Imieninowa Siostry Mistrzyni Marcjanny WTOREK 5. I 18:00 Za śp. Grzegorza Sierakowskiego i Tadeusza Sokoła od Romualdy i Ryszarda Malczewskich ŚRODA- Uroczystość Trzech Króli 6. I 7:3010:00 Imieninowa Siostry Przełożonej TeofaniiZa śp. Helenę Calińską w 3 rocznicę śmierci CZWARTEK 7. I 6:30 Za zmarłą Siostrę Nazaretankę Samuelę Brzegowy PIĄTEK 8. I 6:30 Za dobrodziejów naszego klasztoru i Zgromadzenia SOBOTA 9. I 18:00 Za zmarłe Siostry Nazaretanki NIEDZIELA  10.I 7:30  10:00   18:00 Za śp. Janusza Pura w 10 rocznicę śm., za śp. Annę , Stefana i Eugeniusza oraz za zmarłych z rodzinyZa śp. Ludwikę i Zygmunta…

Czytaj dalej

Niedziela Świętej Rodziny- 27 grudnia 2015 roku

PONIEDZIAŁEK 28. XII 18:00 Za Siostry Postulantki z racji patronalnego święta WTOREK 29. XII 18:00 Za śp. Jerzego Bartkowiaka ŚRODA 30.XII 18:00 Za śp. Czesława Bałagę i zmarłych z rodziny CZWARTEK 31. XII 18:00   24:00 Dziękczynna za łaski otrzymane w minionym roku kalendarzowym Za śp. Wiesława Vogel i śp. Józefa Juja PIĄTEK-Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi 1. I 2016 8:00 10:00 17:00 O Boże błogosławieństwo na Nowy Rok Za śp. Józefę Kłosińską Nieszpory SOBOTA   2. I 15:30 18:00 O błogosławieństwo Boże dla Zosi, Basi i Jana Koszarnych Za śp. Tadeusza Chowańskiego od żony Teresy i córki Marii oraz…

Czytaj dalej

Czwarta Niedziela Adwentu – 20 grudnia 2015 roku

PONIEDZIAŁEK 21. XII 6:30 Za śp. Marię Sikora i o zdrowie dla Huberta WTOREK 22. XII 6:30 18:00 W pewnej intencji (Msza św. roratnia) Za śp. Wojciecha Madeja ŚRODA 23.XII 18:00 Za śp. Mariana Duszyńskiego od rodziny Sztuckich CZWARTEK-Wigilia Narodzenia Pańskiego 24. XII 6:30 24:00- Pasterka W intencji Matki Generalnej Jany z okazji imienin Za śp. Leona Trzcińskiego PIĄTEK-Uroczystość Narodzenia Pańskiego 25. XII 8:00   10:00     17:00 O Błogosławieństwo Boże dla naszych rodzin, o pokój na świecie i w każdym ludzkim sercu O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Małgorzaty i Wojciecha w 13 rocznicę ślubu oraz o potrzebne…

Czytaj dalej

Trzecia Niedziela Adwentu – Niedziela Gaudete (Radości)- 13 grudnia 2015 roku

PONIEDZIAŁEK 14. XII 18:00 Za śp. Irenę Nowicką WTOREK 15. XII 6:30 Za śp. Jarosława Mucha od bratanicy Magdaleny z rodziną ŚRODA 16.XII 6:30 Za Papieża Franciszka CZWARTEK 17. XII 6:30 Za śp. Reginę Dryll PIĄTEK 18. XII 6:30 Za śp. Jarosława Mucha od bratanka Daniela z rodziną SOBOTA 19. XII 18:00 Za śp. Romana Zuberek NIEDZIELA 20. XII 7:30   10:00   17:00 Za śp. Tadeusza Pawłowskiego, Annę i Franciszka Pawłowskich i za zmarłych z rodziny Za śp. Alojzego Nawrockiego w 4 rocznicę śmierci i śp. Emilię Nawrocką w 1 rocznicę śmierci Nieszpory W tym tygodniu w liturgii Kościoła…

Czytaj dalej

Druga Niedziela Adwentu- 6 grudnia 2015r.

PONIEDZIAŁEK 7. XII 6:30 Za zmarłe Siostry Nazaretanki WTOREK- Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP 8. XII 18:00 Za śp. Tadeusza Adamskiego w 3 rocznicę śmierci ŚRODA 9.XII 6:30 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Pelagii z okazji urodzin CZWARTEK 10. XII 6:30 Intencja Zgromadzenia PIĄTEK 11. XII 6:30 Imieninowa s. Ady SOBOTA 12. XII 18:00 Za śp. Czesława, Katarzynę i Kazimierza Snell NIEDZIELA 13. XII 7:30 10:00   17:00 O nowe powołania do Nazaretu Za  śp. Leokadię Kłobuch z okazji 17 rocznicy śmierci i za śp. Leona Jakubczaka Nieszpory W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:  – w poniedziałek- św. Ambrożego…

Czytaj dalej

Pierwsza Niedziela Adwentu – 29 listopada 2015 roku

PONIEDZIAŁEK 30. XI 6:30 Imieninowa Siostry Andrei WTOREK 1. XII 6:30 Imieninowa Siostry Natalii ŚRODA 2.XII 6:30 Za zmarłe Siostry Nazaretanki CZWARTEK 3. XII 6:30 Za śp. Janinę w 8 r. śmierci,  za śp. jej męża Mieczysława i zmarłych rodziców z obojga stron PIĄTEK-I piątek m-ca 4. XII 18:00  Za dobrodziejów naszego klasztoru i Zgromadzenia SOBOTA 5. XII 18:00 Za śp. Marię Błoch NIEDZIELA 6. XII 7:30 10:00   17:00 Imieninowa Siostry Leoncji Za śp. Jana Wieczorek w 21 rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny Nieszpory W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: – w poniedziałek- Święto św. Andrzeja…

Czytaj dalej

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata- 22 listopada 2015 roku

PONIEDZIAŁEK 23. XI 6:30     18:00 Dziękczynna i o zdrowie oraz błogosławieństwo Boże dla Marii i Hieronima Rozworów w 35 rocznicę ślubu, a także o łaski Boże dla członków rodziny Różaniec z wypominkami WTOREK 24. XI 6:30 18:00 Za zmarłych rodziców: Jerzego i Barbarę Różaniec z wypominkami ŚRODA- wspomnienie bł. Franciszki Siedliskiej 25. XI 17:30 18:00 Różaniec z wypominkami Dziękczynna za beatyfikację bł. Franciszki Siedliskiej i wszystkie łaski otrzymane za jej wstawiennictwem oraz z prośbą o rychłą kanonizację CZWARTEK 26. XI 6:30 18:00 Za śp. Jarosława Mucha od brata Janka Różaniec z wypominkami PIĄTEK   27. XI 6:30  …

Czytaj dalej

Trzydziesta trzecia Niedziela zwykla- 15 listopada 2015r.

PONIEDZIAŁEK 16. XI 6:30 18:00 18:30 Za Papieża Franciszka Różaniec z wypominkami O błogosławieństwo Boże dla Krzysztofa z prośbą o potrzebne łaski w 18 rocznicę urodzin WTOREK 17. XI 6:30 18:00 Za śp. Mariolę Dziamską Różaniec z wypominkami ŚRODA 18. XI 6:30 18:00 O błogosławieństwo Boże dla Daniela w 30 rocznicę urodzin Różaniec z wypominkami CZWARTEK 19. XI 6:30 18:00 Za śp. Piotra w I rocznicę śmierci Różaniec z wypominkami PIĄTEK   20. XI 6:30 18:00 Za śp. Cecylię i Antoniego Roszykiewiczów Różaniec z wypominkami SOBOTA 21. XI 17:30 18:00 18:30 Różaniec z wypominkami Za Siostry wiecznoślubne z racji ich…

Czytaj dalej